KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci z oddziału zerowego, klas I, II i III - PORTRET MOJEGO MISIA

, Aktualności, Świetlica, Edukacja wczesnoszkolna

dla dzieci z oddziału zerowego, klas I, II i III.

25 listopada obchodzony jest DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Z tej okazji nauczycielki świetlicy, zachęcają przedszkolaków i uczniów do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym:

„PORTRET MOJEGO MISIA”.

Praca powinna być wykonana na kartce formatu A4. Technika dowolna – rysowanie, malowanie, kolaż, wyklejanie itp. Pracę konkursową należy dostarczyć do nauczycielek świetlicy do dnia 21.11. 2019 r. Należy ją podpisać imieniem i nazwiskiem oraz dopisać klasę. Ogłoszenie wyników nastąpi 28.11.2019 r. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w świetlicy szkolnej  25. 11. 2019 r.

Serdecznie zapraszamy! Życzymy powodzenia!

Nauczycielki świetlicy.