Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

, Sport, Aktualności

Sobotni Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej był ostatnią z trzech imprez przeprowadzonych przez uczniów klas trzecich

w ramach Gimnazjalnego Projektu Edukacyjnego.

W zawodach uczestniczyło osiem drużyn, a każda z nich rozegrała pięć spotkań. Zwycięzcą tegorocznego turnieju został zespół klasy 3 c ( Adrian Biernat , Adrian Rysak, Dawid Zbroja, Dominik Czmil, Kamil Wątor, Patryk Rusek ) który w finale pokonał drużynę kl. 3 be ( Piotr Gorczyca, Jakub Wyrwa, Maksymilian Nowak, Jason Fiołek–Szamreta, Marta Szczypkowska, Tomasz Ogrodowczyk i Paweł Rąpała ). Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa kl. "2a 7a" ( Jakub Benesz, Paweł Nowak, Błażej Lewandowski, Monika Grabińska, Ola Grabińska, Wiktoria Pawluk, Dawid Wisławnych, Ewelina Milarska ) a kolejne lokaty zajęły klasy: 2b, 2c, 3a7a, 2d i 2e.
Zdaniem organizatorów i uczestników najlepszym zawodnikiem turnieju był Jakub Czechowski z klasy 7a.

Wysoka frekwencja ( blisko 60 uczniów ), dobry poziom i niezwykle zacięta rywalizacja dowodzą, że uczniowie naszej Szkoły chętnie biorą udział w różnego rodzaju formach aktywnego spędzania wolnego czasu.

Gratulacje !!! i podziękowania :) dla wszystkich uczestników zawodów.