Edukacja wczesnoszkolna

Zaproszenie dla przyszłych uczniów i ich Rodziców

, Edukacja wczesnoszkolna

Serdecznie zapraszamy 22.01.2018 r. w poniedziałek od godz. 17.00 na: Spektakl Jasełkowy, rodzinne kolędowanie i warsztaty tematyczne dla Dzieci i Rodziców.

To kolejna propozycja dla przyszłych uczniów z zakresu zajęć adaptacyjnych i Dni Otwartych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie os. Złotego Wieku 36.

Szczegóły na plakacie.…

"W szkole jest wesoło!" - zajęcia adaptacyjne

, Edukacja wczesnoszkolna

W środę 10 stycznia odbyły się w naszej szkole pierwsze z cyklu zajęć adaptacyjnych dla przyszłych uczniów. Uczestnicy mieli okazję do zabawy z językiem angielskim, układali łamigłówki, poznawali świat, uczestniczyli w zabawach ruchowo - integracyjnych i plastycznych. Odwiedzili także pokój logopedy. Było naprawdę radośnie i twórczo!

Zajęcia plastyczne w klasie I

, Edukacja wczesnoszkolna

18 grudnia uczniów klasy I odwiedziły panie ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Pod czujnym okiem pań Małgorzaty Kozioł i Agnieszki Matogi dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały magiczne renifery. Zajęcia wszystkim sprawiły wiele radości, a wykonane prace z pewnością będą doskonałym prezentem albo elementem bożonarodzeniowej dekoracji.

Opowieści z Lodowej Krainy

, Edukacja wczesnoszkolna

8 grudnia uczniowie klasy I A kolejny raz wybrali się do Teatru Współczesnego w Krakowie. Dzieci z uwagą obejrzały spektakl pt.: ,,Opowieści z Lodowej Krainy”, a także miały okazję spotkać Mikołaja!

Dzień Pluszowego Misia

, Edukacja wczesnoszkolna

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś - maskotka powstał ponad 100 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Święto sympatycznego pluszaka postanowili uczcić również najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 77 Krakowie.