Zwycięzcy zeszłorocznej "Zgranej klasy" odebrali nagrodę!

, Samorząd Uczniowski

W czwartek 5 października klasa 3e bawiła się świetnie w parku trampolin, a potem odpoczywała przy pysznej pizzy. Była to nagroda za zwycięstwo w konkursie "Zgrana klasa" w roku szkolnym 2016/2017. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor, opiekunom Samorządu Uczniowskiego, którzy organizowali konkurs, oraz Radzie Rodziców za sfinansowanie nagrody!

Samorząd Uczniowski wybrany!

, Samorząd Uczniowski

W ubiegły piątek, 29 września, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz wybory Rzecznika Praw Ucznia. Każdy uczeń obecny tego dnia w szkole mógł oddać głos na swoich kandydatów. Z radością prezentujemy wyniki głosowania.

Warsztaty dla Małych Odkrywców

, Samorząd Uczniowski

We wtorek i w środę 4 - 5 kwietnia 2017 r. mieliśmy w naszej szkole bardzo miłych gości. Przybyły do nas dzieci z grup przedszkolnych z wychowawcami, aby wziąć udział w niezwykłej podróży pociągiem, czyli w Warsztatach dla Małych Odkrywców.