Dzień bez plecaka

, Samorząd Uczniowski

17 maja, w naszej szkole odbył się niezwykły festiwal kreatywności - obchodziliśmy nieco spóźniony Dzień Bez Plecaka. Nasi uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania i spakowali swoje podręczniki i szkolne przybory w bardzo nietypowe opakowania.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

, Samorząd Uczniowski

Społeczność naszej szkoły wybrała swoich przedstawicieli na rok szkolny 2022/23. Dziękujemy za udział w kampanii wyborczej, zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję na owocną, kreatywną i twórczą współpracę.

Dzień bez plecaka.

, Samorząd Uczniowski

13 kwietnia 2022 roku Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole Dzień bez plecaka. Uczniowie bardzo kreatywnie podeszli do wyzwania. Jedyny warunek był taki, by w tym dniu nie spakować się do szkolnego plecaka.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

, Samorząd Uczniowski

Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Oryginalna nazwa święta brzmi Hallo World Day i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie hallo (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

, Samorząd Uczniowski

10 października na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.
Światowa Federacja Zdrowia Psychicznego ustanowiła to święto, aby zwrócić szczególną uwagę m.in. na dbanie oraz promocję zdrowia psychicznego.