Świetlica

Zapraszamy na kolejne zajęcia adaptacyjne

, Świetlica

W marcu odbyły się w naszej szkole zajęcia adaptacyjne pt. „Młodzi artyści. Roboty – Ozoboty – kodowanie przez rysowanie”. A już 11 kwietnia w godz. 17.00 - 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie pt. "Ale jaja... - skrzydlaci przyjaciele - warsztaty multimedialne – programowanie, robotyka: ozoboty, magiczny dywan - eksperymenty z…

Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych uczniów

, Świetlica

Zajęcia adaptacyjne dla przyszłych uczniów (zarówno tych młodszych, jak i starszych) odbywają się raz w miesiącu. W lutym pt. „Tropem szkolnych korytarzy... do sali przyrodniczej”. Kolejne spotkanie - już w środę 7 III w godz. 17.00 - 18.00 pod hasłem: „Młodzi artyści. Roboty – ozoboty – kodowanie przez rysowanie”. Serdecznie…

Śladami Detektywa Łodygi – Warsztaty dla Małych Odkrywców

, Świetlica

1, 2 i 8 lutego 2018 r. mieliśmy w naszej szkole bardzo miłych gości. Przybyły do nas dzieci z grup przedszkolnych z wychowawcami, aby wziąć udział w warsztatach dla Małych Odkrywców. Organizatorzy zaprosili wszystkich w bardzo pouczającą podróż śladami detektywa Łodygi.

Tajemnice szkolnych sal i korytarzy... czyli Dni Otwarte Szkoły

, Świetlica

Na początku lutego 2018 r. nasza szkoła otwarła swe podwoje dla wszystkich, którzy przybyli, aby wziąć udział w tegorocznych Dniach Otwartych. Odbywały się one pod hasłem: Odkrywcy Świata – Śladami Detektywa Łodygi. Podążając kolorowymi śladami po szkolnych korytarzach, uczestnicy mogli wziąć udział w szeregu ciekawych warsztatów i zabaw.

Rodzinne Kolędowanie

, Świetlica

W poniedziałek 22 stycznia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na Rodzinne Kolędowanie licznie przybyli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo naszych uczniów. Pojawili się również kandydaci do przyszłorocznych klas pierwszych. Goście wraz z uczniami naszej szkoły obejrzeli przedstawienie jasełkowe, uczestniczyli we wspólnym kolędowaniu i warsztatach plastycznych. To było wspaniałe popołudnie!