Podziękowanie za zbiórkę nakrętek

, Wolontariat

Przez cały rok szkolny 2022/2023 zbieraliśmy dzielnie plastikowe nakrętki, których ogromna ilość trafiła do podopiecznych Stowarzyszenia Widzieć Dobro! Dziękujemy za aktywny udział w akcji i prosimy o jeszcze...

, Wolontariat

3 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła chętnie włączyła się w akcję jako znak solidarności z osobami z autyzmem. W tym dniu uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko. Podczas zajęć zaprezentowano filmy, które pomogły przybliżyć uczniom zachowanie i sposób patrzenia na świat osób z autyzmem.

, Wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę artykułów higienicznych dla osób przebywających w NZOZ- Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym Czwórka.

Podsumowanie akcji na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza

, Wolontariat

W załączeniu list od Zarządu Przyjaciół Chorych "Hospicjum im. św. Łazarza" z podziękowaniami za udział w akcji charytatywnej zorganizowanej w Naszej szkole.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji!