Z codziennika humanisty

XV Krakowski Konkurs Recytatorski

, Z codziennika humanisty

Troje przedstawicieli naszej szkoły wzięło udział w przesłuchaniach rejonowych XV Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego. Z radością informujemy, że Klaudia Markus z kl. 3e zdobyła III miejsce w swojej kategorii i zakwalifikowała się do przesłuchań finałowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Rodzinne Kolędowanie

, Z codziennika humanisty

W poniedziałek 22 stycznia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na Rodzinne Kolędowanie licznie przybyli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo naszych uczniów. Pojawili się również kandydaci do przyszłorocznych klas pierwszych. Goście wraz z uczniami naszej szkoły obejrzeli przedstawienie jasełkowe, uczestniczyli we wspólnym kolędowaniu i warsztatach plastycznych. To było wspaniałe popołudnie!

Wieczór w teatrze - Śluby panieńskie

, Z codziennika humanisty

We wtorek 16.01 mieliśmy okazję obejrzeć w teatrze STU sztukę Aleksandra Fredry pt. "Śluby panieńskie". Bawiliśmy się naprawdę wspaniale! Oto dowód, że Fredro wciąż może śmieszyć. Drugoklasiści przekonają się o tym niebawem, czytając "Zemstę" :)

"W szkole jest wesoło!" - zajęcia adaptacyjne

, Z codziennika humanisty

W środę 10 stycznia odbyły się w naszej szkole pierwsze z cyklu zajęć adaptacyjnych dla przyszłych uczniów. Uczestnicy mieli okazję do zabawy z językiem angielskim, układali łamigłówki, poznawali świat, uczestniczyli w zabawach ruchowo - integracyjnych i plastycznych. Odwiedzili także pokój logopedy. Było naprawdę radośnie i twórczo!

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

, Z codziennika humanisty

Z radością zawiadamiamy, że trzy uczennice naszej szkoły zostały zakwalifikowane do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. Są to: Oliwia Zielińska z kl. 2e, Alicja Siemieniec z kl. 3e i Marta Szczypkowska z kl. 3e. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!