aktualności

Uroczyste obchody Dnia Patrona

, Aktualności

14 października obchodziliśmy Dzień Patrona - św. Maksymiliana Marii Kolbego. Rozpoczęliśmy je Mszą Świętą, po niej odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Klasy drugie gimnazjum rywalizowały w konkursie wiedzy o świętym Maksymilianie, a klasy trzecie obejrzały najnowszy film o Świętym pt. „DWIE KORONY”.

Pani Maria Zdebska wyróżniona certyfikatem "Nauczyciel z pasją"

, Aktualności

Po raz czwarty w Krakowie wręczono certyfikaty „Nauczyciel z pasją”. Otrzymali je ci, którzy pasją do uprawianej przez siebie dziedziny wiedzy potrafią zarazić nie tylko swoich uczniów, ale też całe środowisko szkolne, a często również lokalne. Wśród wyróżnionych - Pani Maria Zdebska, nauczyciel matematyki i wychowawca w Szkole Podstawowej nr…

W Domu Dźwięków...

, Aktualności

Czwartkowy wieczór, 12 października, grupa miłośników teatru z naszej szkoły spędziła w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, gdzie miała okazję uczestniczyć w niezwykłym przedstawieniu - performens. Zapraszamy do przeczytania recenzji tego wydarzenia autorstwa jednego z uczniów.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

, Aktualności

29 września odbył się Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. To akcja promująca czytelnictwo i głośne czytanie, ustanowiona przez Polską Izbę Książki w 2001 roku. My również przyłączyliśmy się do tego wspaniałego święta książki. Szkolną bibliotekę odwiedzili uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej

, Aktualności

13 października 2017 r., w czasie obchodów Święta Patrona Szkoły, odbyła się bardzo ważna dla pierwszaków uroczystość. W obecności rodziców, dziadków oraz starszych koleżanek i kolegów, dzieci z klasy I złożyły uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na uczniów.