Pani Maria Zdebska wyróżniona certyfikatem "Nauczyciel z pasją"

, Sukcesy, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Za iskry w oczach uczniów, lekcje bez nudy i codzienną radość z nauki – po raz czwarty w Krakowie wręczono certyfikaty „Nauczyciel z pasją”. Otrzymali je ci, którzy pasją do uprawianej przez siebie dziedziny wiedzy potrafią zarazić nie tylko swoich uczniów, ale też całe środowisko szkolne, a często również lokalne. Uroczystość odbyła się 16 października w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego z udziałem zastępcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu Katarzyny Król.

"Certyfikat to wyróżnienie dla nauczycieli, którzy zarażają swoich uczniów marzeniami o tym, że można osiągać jeszcze większe sukcesy. Składam Państwu serdeczne gratulacje oraz podziękowania za trud i mądrość, którą przekazujecie swoim uczniom, a także za to, że dzielicie się doświadczeniem i innowacyjnymi metodami nauczania ze swoimi kolegami i koleżankami" – powiedziała wiceprezydent Katarzyna Król.

Wśród wyróżnionych - Pani Maria Zdebska, nauczyciel matematyki i wychowawca w Szkole Podstawowej nr 77!

Serdecznie gratulujemy!