Rodzinne Kolędowanie

, Z codziennika humanisty, Aktualności, Świetlica, Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek 22 stycznia w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

Na Rodzinne Kolędowanie licznie przybyli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo naszych uczniów. Pojawili się również kandydaci do przyszłorocznych klas pierwszych.

Zaproszeni goście z uwagą obejrzeli przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy III e. Później zaprezentowały się pierwszaki. Mimo tremy spowodowanej wielkością widowni, udało się im zachęć wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd.

Wielkie emocje towarzyszyły nie tylko dzieciom, ale też i dorosłym.

Na tym jednak atrakcje wieczoru się nie skończyły. Wszyscy zostali zaproszeni do udziału w warsztatach plastycznych. Każdy miał okazję wykonać wybraną maskę karnawałową. Poszły w ruch kredki i pisaki. Obficie sypał się brokat i cekiny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kolorowe piórka. Kolejny raz okazało się, że wspólna praca z rodzicami i dziadkami, nie tyko jest łatwiejsza, ale jeszcze sprawia mnóstwo radości!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!