ROZPOCZĘŁA SIĘ REKRUTACJA UCZNIÓW NA ZAJĘCIA! - projekt RKK edycja 2019/2020

, Aktualności, Projekty EU

ROZPOCZYNA SIĘ REKRUTACJA UCZNIÓW NA ZAJĘCIA!

Szanowni Państwo,

Rozpoczyna się rekrutacja uczniów do projektu „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gminy Miejskiej Kraków” realizowanego w ramach Poddziałania 10.1.3. Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Projekt realizowany jest w okresie od 2 lipca 2018 do 30 czerwca 2020 r.

Projekt „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gminy Miejskiej Kraków” kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych biorących udział w projekcie między innymi do:

Uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 im. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Krakowie, 31-618 Kraków, os. Złotego Wieku 36;

Ilość miejsc jest ograniczona.

Celem projektu jest podniesienie u uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gminy Miejskiej Kraków kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w zakresie przedmiotów przyrodniczych i matematyki oraz kompetencji informatycznych poprzez organizację zajęć rozwijających w tym: kół naukowych, warsztatów, laboratoriów, zajęć pozaszkolnych oraz zajęć dydaktyczno- wyrównawczych z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i informatyki z wykorzystaniem, narzędzi TIK oraz e-learningu.

Kryterium formalne: status ucznia/uczennicy szkoły biorącej udział w projekcie.

Termin rekrutacji: 2-20 września 2019r.

Niezbędne dokumenty rekrutacyjne – Regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy dla ucznia, deklaracja uczestnictwa w projekcie, oświadczenie uczestnika projektu, zakres danych osobowych do systemu SL;

Szczegółowe informacje zostaną przekazane na zebraniach z Rodzicami w dniu 12.09.2019 r. Dokumenty należy składać zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie w sekretariacie szkoły do 20 września 2019 r.

Niezbędne informacje można uzyskać w Biurze Realizatora Projektu w Miejskim Centrum Obsługi Oświaty Krakowie, ul. Ułanów 9a lub pod numerem telefonu: 12 617 88 82 oraz
u Koordynatora szkolnego Pani Eweliny Majdy pod nr tel.: 790 405 057 email: biuro@fabrykapostepu.pl

ZAPRASZAMY!

Pliki dostępne w sekretariacie szkoły oraz do pobrania ze strony internetowej szkoły:

Deklaracja uczestnictwa

Oświadczenie uczestnika projektu

Zakres danych osobowych

współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego