Tajemnice szkolnych sal i korytarzy... czyli Dni Otwarte Szkoły

, Z codziennika humanisty, Świat matematyki i przedmiotów przyrodniczych, Sport, Aktualności, Świetlica, Edukacja wczesnoszkolna

1 i 3 lutego 2018 r. nasza szkoła otwarła swe podwoje dla wszystkich, którzy przybyli, aby wziąć udział w tegorocznych Dniach Otwartych. Odbywały się one pod hasłem: Odkrywcy Świata – Śladami Detektywa Łodygi. Podążając kolorowymi śladami po szkolnych korytarzach, z biletem Odkrywcy w ręku, uczestnicy mogli wziąć udział w szeregu ciekawych warsztatów i zabaw.

W szkolnych pracowniach odbywało się wiele różnorodnych zajęć:

1. Maths is Fun – matematyka jest fajna

2.Wesołe zabawy z bałwankiem

3. Tajemnice Europy - mała sala gimnastyczna

4. W krainie głosek – spotkanie ze szkolnym logopedą

5. Sportowa przygoda - duża sala gimnastyczna

6. Zagraj z nami – gry polonistyczne i teatralne

7. Łamisłówka – Warsztaty efektywnej nauki

8.  Welcome to the world of English and German

9. Zagadki historyczne

10. Palcem po mapie

11. Tajniki matematyki

12. Warsztaty multimedialne

13. Na tropie wulkanów, śniegu i burzy śnieżnej – pokaz eksperymentów

14. Wypadek! Co robić? – warsztaty pierwszej pomocy

Rodzice mieli okazję porozmawiać z Dyrekcją szkoły, nauczycielami, pedagogiem szkolnym, specjalistami, pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr. 4 oraz z uczniami naszej szkoły, którzy pełnili rolę przewodników.

Na zakończenie Warsztatów każdy uczestnik, który na swoim bilecie zebrał wystarczającą ilość pieczątek, otrzymywał drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali to niezwykłe wydarzenie oraz uczniom, którzy włączyli się w warsztaty i oprowadzali naszych miłych gości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii!