Uwaga! Konkurs fotograficzny!

, Biblioteka, Aktualności

Biblioteka szkolna i  Szkolny Klub Czytelnika zapraszają uczniów do udziału w konkursie fotograficznym

„Selfie z ulubioną książką”

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa i biblioteki wśród uczniów oraz upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

3.  Pracę konkursową stanowi samodzielnie wykonana fotografia, przesłana na maila biblioteki: bibliotekasp77@gmail.com lub zdjęcie (wywołane lub wydrukowane) w formacie nie mniejszym niż 15 x 10 cm dostarczone do biblioteki. W realizacji prac konkursowych proponujemy wykorzystanie biblioteki szkolnej i naszych zasobów książkowych.

4.  Każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 prace.

5.  Przesłane lub oddane zdjęcie należy opisać podając informacje o autorze (imię, nazwisko i klasę).

6.  Prace należy dostarczyć do 20 grudnia 2017 roku.

7.  Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką konkursu, interesujące ujęcie tematu, pomysłowość, oryginalność.

8.  Najlepsze prace zostaną nagrodzone.