Uwaga! NOWY KONKURS! Uwaga! WYNIKI!

, Biblioteka, Aktualności

Do miłośników biblioteki, książek i czytania czyli do wszystkich uczniów SP 77 :)

Mijający kwiecień to bardzo szczególny miesiąc. Słynie bowiem z dwóch wspaniałych dni: 2 IV obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, a 23 IV – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Corocznie, w tym miesiącu miłośnicy książek na całym świecie organizują wspaniałe wydarzenia czytelnicze, aby podkreślić ważną  rolę literatury w życiu człowieka.

Z tej też okazji także biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w wielkim konkursie plastyczno-literackim pod nazwą „Książka moim oknem na świat”.
I. Zadania konkursowe (do wyboru):
- Stwórz plakat z hasłem zachęcającym do czytania. Możesz wykorzystać hasło – nazwę naszego konkursu lub stworzyć własne;

- Jaką książkę chciałbyś podarować wybranej osobie i dlaczego?
II. Termin zakończenia konkursu i ogłoszenie wyników: 7 maja 2021 czyli w przeddzień Majowego Święta Bibliotek.
III. Technika i format prac: dowolne.
MIŁEJ ZABAWY! :)

A oto wyniki poprzedniego konkursu bibliotecznego pt. "W FERIE TO MA BRANIE - KSIĄŻKA I CZYTANIE"

NAGRODA GŁÓWNA:
- Patryk Siwerski - za zareklamowanie ulubionej książki „Magiczne drzewo";

- Igor Żaba – za zareklamowanie książki „Którędy do Yellowstone” oraz przedstawienie ulubionych bohaterów – Lassego i Mai;

- Patrycja Nowak – za przedstawienie ulubionego bohatera – Marshalla.
WYRÓŻNIENIA:

- Madzia Bania, Julka Małkuch, Tymon Woźny, Mateusz Nowak, Bartek Klimas, Piotr Pałka, Kasia Cholewa.

Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym uczniom nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego.