VIII edycja Parady Szkolnych Patronów

, Aktualności

VIII edycja Parady Szkolnych Patronów,  w tym roku szkolnym odbędzie się 7 czerwca w piątek (zbiórka o 9:00).

W paradzie wezmą udział delegacje uczniów szkół krakowskich wraz z opiekunami w strojach, nawiązujących do patronów ich szkół.Naszą Szkołę reprezentować będą uczniowie klasy IV a .

Ideą i celem parady jest radosne manifestowanie przywiązania do tradycji szkoły oraz pokazanie że edukacja jest ściśle związana z misją kształtowania  świadomej swoich korzeni młodzieży. Tegoroczna Parada będzie nie tylko wyrazem świętowania młodzieży w kończącym się roku szkolnym 2018/19 niepodległości lecz co ważne będzie pozytywną manifestacją przywiązania do wartości wynikających z edukacji. Hasło tegorocznej parady „ Z Patronem w przyszłość" tworzy związek z wartościami reprezentowanymi przez patronów szkoły.