25 listopada obchodzony jest DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

, Aktualności, Świetlica

dla dzieci z oddziału zerowego oraz klas I, II i III

25 listopada obchodzony jest

Z tej okazji nauczycielki świetlicy zachęcają przedszkolaków i uczniów
do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym pt.:

„PORTRET MOJEGO MISIA”.

Praca powinna być wykonana na kartce formatu A4. Technika dowolna – rysowanie, malowanie, kolaż, wyklejanie, itp.

Pracę konkursową należy podpisać imieniem i nazwiskiem.

W związku z zaistniałą sytuacją, autorów prac z oddziału zerowego prosimy o dostarczenie portretów misia do swoich wychowawców do przerwy świątecznej.

Autorów prac z klas I – III prosimy o przesłanie zdjęć portretów misia na adres:
szpod77.krakow@gmail.com. Każdą pracę pokażemy w galerii na stronie internetowej szkoły.

Jednocześnie prosimy o zachowanie prac do momentu powrotu do szkoły. Wtedy wszystkie portrety zostaną zaprezentowane na wystawie, ocenione przez jury,
a ich wykonawcy nagrodzeni drobnymi upominkami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Nauczycielki świetlicy.