TRENING Z MISTRZYNIAMI

W dniu 14.05.2026 r. (czwartek) na treningu siatkówki odbyło się bardzo ciekawe spotkanie ze znakomitymi siatkarkami
Agatą Milewską Mistrzynią Polski z Budowlanych Łódź oraz Wirginią Mulką brązową medalistką Mistrzostw Polski z Unii Opole.
Młodzi pasjonaci piłki siatkowej mieli okazję do rozmowy
i zdobycia cennych wskazówek, jak zostać Mistrzem!




