Trening z Mistrzyniami

, Sport, Aktualności

 

 

TRENING Z MISTRZYNIAMI

 

 

W dniu 14.05.2026 r. (czwartek) na treningu siatkówki odbyło się bardzo ciekawe spotkanie ze znakomitymi siatkarkami

Agatą Milewską Mistrzynią Polski z Budowlanych Łódź oraz Wirginią Mulką brązową medalistką Mistrzostw Polski z Unii Opole.

Młodzi pasjonaci piłki siatkowej mieli okazję do rozmowy

i zdobycia cennych wskazówek, jak zostać Mistrzem!