Zasady korzystania ze stołówki przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie

, Stołówka

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami korzystania ze stołówki.

Obiady będą wydawane od 11 września 2017 r.

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77

w Krakowie

1. Obiady przygotowywane są w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 77 w Krakowie.
  2. Osoby chętne do korzystania z obiadów zapisują się na stołówce w godzinach od 8-14.
  3. Odpłatność za obiady pobierana jest z góry za dany miesiąc na stołówce w godzinach od 8-14 lub przelewem na konto.
  4. Istnieje możliwość wykupu całego obiadu na wynos ( zupa + drugie danie ) - cena  9,00 zł .
  5. Stołówka posiada listy imienne osób korzystających z obiadów i na tej podstawie wydawane są posiłki.
  6. Koszty obiadów:
  • 8 zł – przy wykupieniu obiadów za cały miesiąc z płatnością do 10 dnia każdego miesiąca
  • 9 zł – przy wykupieniu pojedynczych obiadów lub płatność po 10 dniu każdego miesiąca

Płatności za obiady  można dokonać przelewem na konto

dane do przelewu:

Martina Kaczor

nr rachunku: 78 1020 2906 0000 1902 0296 0045

W tytule przelewu prosimy wpisać:

- klasę

- imię i nazwisko (dla kogo wykupione zostały obiady)

- miesiąc i rok za który właśnie opłacane są obiad

Opłaty przelewem dotyczą tylko i wyłącznie obiadów wykupowanych na cały miesiąc. Proszę samodzielnie nie odliczać zwrotów obiadowych przy przelewaniu  pieniędzy! Zwroty za niewykorzystane obiady  będą oddawane gotówką na stołówce rodzicom lub po wcześniejszym uzgodnieniu z dzieckiem.

3. Zwroty za obiady

Fakt nieobecności dziecka na obiedzie należy zgłosić telefonicznie pod nr telefonu 12648-44-00 lub 724 314 199 od godz. 7:45 do godz. 9:00 danego dnia. Jeżeli Państwo mają taką możliwość proszę o wysłanie sms - a pod numer telefonu 724 314 199 .

Treść sms - a :

Imię i nazwisko dziecka, klasa i dni w których nie będzie jadł.

Tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc. Nieuzasadniona lub nie zgłoszona nieobecność na posiłku nie podlega zwrotowi kosztów.

4. Wydawanie obiadów

Posiłki wydawane są w godzinach od 12:00 do 14:00.

W stołówce i na stronie internetowej wywieszony jest tygodniowy jadłospis.

Stołówka wydaje obiady na podstawie listy, jeżeli dziecko nie doniesie decyzji z MOPS-u na czas może się to równać z odmówieniem wydania obiadu.

ZAPISANE DZIECI AUTOMATYCZNIE PRZECHODZĄ NA NASTĘPNY MIESIĄC. W PRZYPADKU REZYGNACJI Z OBIADÓW TRZEBA ZGŁOSIĆ NA STOŁÓWCE NAJPÓŹNIEJ OSTATNIEGO DNIA MIESIĄCA. W PRZECIWNYM WYPADKU BĘDZIE NALICZANA KWOTA, KTÓRĄ BĘDZIE NALEŻAŁO UREGULOWAĆ.