Zajęcia pozalekcyjne

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W I OKRESIE 2017/2018:

 

ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE PROWADZĄCY DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy II A. Jankowska poniedziałek  15.25 - 16.10 112
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  klasy III A. Jankowska piątek 14.30 - 15.15 112
koło języka polskiego A. Jankowska poniedziałek 14.35 - 15.20 112
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  klasy II B. Ludera czwartek 15.25 - 16.10 210
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasy III A. Sierzchała

wtorek (3a,3c)

środa (3d,b,e)

14.35 - 15.20

14.35 - 15.20

110

110

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasa VII J. Typek - Falarz wtorek 14.30 - 15.15 211
zajęcia rozwijające z języka angielskiego B. Ludera czwartek 14.30 - 15.15 210
zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego klasy III A. Sierzchała środa 15.20 - 16.10 110
zajęcia rozwijające z języka angielskiego dla klasy I I. Mucha poniedziałek 12.35 - 13.10 7
zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego klasy II i III A. Kruk wtorek 7.15 - 8.00 110
zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego klasy VII M. Piaszczyk środa 14.35 - 15.20 107
zajęcia rozwijające z języka niemieckiego klasy III J. Typek - Falarz środa 15.30 - 16.15 211
zajęcia wyrównawcze z historii - klasy II-III B. Karczewska wtorek 16.15 - -17.00 205
zajęcia rozwijające zainteresowania historyczne P. Ratusz czwartek 15.25 - 16.10 205
zajęcia wyrównawcze z fizyki klasy II-III i VII A. Migas -Grzesiak poniedziałek 15.25 - 16.10 203
koło fizyczne A. Migas -Grzesiak czwartek 14.35 - 15.20  203
zajęcia wyrównawcze z biologii A. Kamińska wg harmonogramu projektu - 201
zajęcia rozwijające z biologii A. Kamińska wg harmonogramu projektu - 201
zajęcia wyrównawcze z chemii klasy II-III i VII J. Micał środa 15.25 - 16.10 202
zajęcia rozwijające z chemii J. Micał wg harmonogramu projektu - 203
koło geograficzne G.Trzcionka wg harmonogramu projektu - 206
zajęcia wyrównawcze z geografii G. Trzcionka wg harmonogramu projektu - 206
zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. II M. Zdebska

poniedziałek (kl. 2c, 2e)

wtorek (2d)

poniedziałek (2a,2b)

13.25-14.20

13.40- 14.25

8.00 - 8.45

110

113

113

koło matematyczne M. Zdebska

środa

8.00 - 8.45

113

zajęcia wyrównawcze  z matematyki dla klas III T. Sklepek

środa (3d)

czwartek

8.00 - 8.45

15.20-16.05 (gr I)

16.10- 16.55 (gr II)

207

209

207

zajęcia wyrównawcze  z matematyki dla klas III M. Bocheńska

środa

8.00 -8.45

208

zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy VII M. Bocheńska środa 14.30- 15.15 208
zajęcia wyrównawcze  z matematyki dla klas III B. Smoleń środa (3a) 8.00 - 8.45 112

 

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

       

Szkolne Koło Wolontariatu

K. Kołton - Czaderska

B. Niegłos

M. Kozioł

A. Matoga

J. Micał

M. Piaszczyk

 

wg odrębnego harmonogramu - -

Koło Miłośników Teatru

G. Kiełb 

wg odrębnego harmonogramu - -

Koło Miłośników Krakowa

J. Typek -Falarz

wg odrębnego harmonogramu - -

Młody Ratownik

J. Juszczyk

środa 15.20 - 16.05 205

Szkolny Klub Czytelnika

L. Szulc

piątek 12.40- 13.40 biblioteka

Zajęcia techniczno - informatyczne

T. Solarz

poniedziałek

środa

8.00 - 8.45

14.35- 15.20

209

Koło religijno - duszpasterskie

ks. M. Śladewski

środa 15.25 - 16.10 105

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

B. Krzemińska

czwartek lub

wymiennie sobota

15.25 -17.00

9.00 -10.30

DSG

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

E. Miodońska

wtorek

lub wymiennie sobota

16.10 -16.55

9.00 -10.30

MSG

Gry zespołowe

K. Podobiński

sobota 1 x w miesiącu

9.00  -12.00

DSG

Gimnastyka korekcyjna dla klasy I

E. Miodońska

wtorek 13.05 - 13.40 DSG

Warsztaty artystyczne

M. Kozioł

piątek 14.30 -15.15 105

Warsztaty plastyczne

J. Kowalik

poniedziałek 15.30 -16.15 104

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

       

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klasy I

M. Łukaszewicz

czwartek

piątek

12.15 - 13.00

12.15 - 13.00

6

6

zajęcia logopedyczne dla klasy I

M. Matysek wg odrębnego harmonogramu - 1

zajęcia logopedyczne dla klas II, III i VII

B. Niegłos wg odrębnego harmonogramu - -
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klasy VII A. Matoga

poniedziałek (gr. I)

wtorek (gr. II)

14.35- 15.20

14.35- 15.20

 
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas II K. Kołton - Czaderska

poniedziałek ( gr. I 2d)

środa (gr. II 2d)

8.55 - 9.40

8.00 - 8.45

210
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas II

A. Matoga

B. Smoleń

piątek (2a,c,e)

środa (2b)

7.15 -8.00

14.35- 15.20

112

 112

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas III

G. Kiełb

środa (gr. I 3d)

czwartek (gr. II 3d)

8.55 - 9.40

8.00 -8.45

111

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas III

I. Marczyńska

środa (3e)

środa (3a,b,c)

14.35- 15.20

15.25- 16.10

 
SPINKA - projekt z zakresu doradztwa zawodowego

A. Czudec -Czyrnecka

wg odrębnego harmonogramu

-

-