Zajęcia pozalekcyjne

 ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W I OKRESIE 2020/2021:

 

ZAJĘCIA PRZEDMIOTOWE PROWADZĄCY DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy IV A. Jankowska wtorek 13.40 - 14.25 208
zajęcia j. polskiego jako obcego klasa VI A. Jankowska wtorek

14.35 -15.20

15.25 -16.10

208
zajęcia j. polskiego jako obcego klasa II M. Czerkies

wtorek

środa

11.40 -12.25

12.45 - 13.30

109
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego klasy VI A. Jankowska czwartek 8.00 - 8.45 208
zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  klasy IV
J. Typek - Falarz środa 8.00 - 8.45
210

zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego klasa VI

J. Typek - Falarz czwartek 8.00 - 8.45 210

zajęcia wyrównawcze z matematyki  klasa IV

A. Migas - Grzesiak środa

14.35 -15.20

203

zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa VI

M Zdebska wtorek 13.45 -14.25 207
zajęcia wyrównawcze z matematyki dla obcokrajowców M. Zdebska

czwartek

8.00 - 8.45

207

zajęcia rozwijające z informatyki "Tajniki programowania" T. Solarz
piątek 13.40 - 14.25 209
zajęcia rozwijające z geografii E. Fular wtorek 14.25 - 15.20 201
zajęcia rozwijające z matematyki klasa II M. Zdebska czwartek 13.40 -14.25 207

 

ZAJĘCIA TEMATYCZNE

       

Szkolne Koło Wolontariatu

K. Kołton - Czaderska

B. Niegłos

M. Kozioł

A. Matoga

M. Piaszczyk

wg odrębnego harmonogramu - -

Koło Teatralne 

M. Czerkies wg odrębnego harmonogramu - 109

Szkolny Klub Książki "Mali Czytelnicy"

M. Pogwizd

 czwartek  13.30 -14.15 biblioteka

Gimnastyka korekcyjna dla klasy I -II

E. Miodońska

poniedziałek 

1a

piątek

1b

13.45 -14.30

 

13.45 -14.30

DSG

Warsztaty artystyczne

M. Kozioł

poniedziałek 13.40 -14.30 206

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

       

zajęcia terapii procesów Integracji Sensorycznej

K. Stachel - Kaczor

wtorek 

środa

od 13.00 do 17.30 wg indywidualnych harmonogramów MSG -sala do SI

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 2c

 M. Czerkies

 wtorek

 12.45 -13.30

 109

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 2b

 B. Niegłos

 poniedziałek

 12.45 -13.30

 110

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 1a

 M. Łukaszewicz

 piątek

 11.40 -12.25

 111

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 3a

J. Grzyb

wtorek

 12.45 -13.30

105

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 2a

A. Matoga

czwartek

 8.00 -8.45

108

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 1a

A. Matoga

czwartek

7.10 -7.55 1a gr. I

11.40 -12.25 1a gr. II

108

zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze dla klasy 3b

M. Sadkowska

środa

8.00 -8.45

113

zajęcia logopedyczne 

M. Matysek

wtorek 14.35 - 15.20 2a

czwartek 7.00 -7.45 3b+4a

czwartek 8.45 - 9.30 "0"

piątek 12.35 - 13.20 1a

piątek 13.20 -14.05 3a+2c+2b

114

zajęcia logopedyczne 

M. Popek -Kordas środa

13.40 - 14.25  3b gr. I

113

zajęcia logopedyczne 

A. Buszczyk -Skiba

poniedziałek

13.40- 14.25 3b gr. II

113

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klasy 1a

 M. Łukaszewicz

wtorek 

12.45 -13.30 111
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klasy 3b  J. Grzyb

piątek

 12.35 - 13.20 

105
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas IV  I. Marczyńska

czwartek

 13.40 - 14.25

105

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas VI I. Marczyńska

czwartek

14.25 - 15.20

105

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla klas 2b

 K. Malinowska

piątek

12.45 -13.30

113
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  dla klasy 3a

 J. Grzyb

środa

11.40 -12.25

 105
zajęcia korekcyjno - kompensacyjne  dla klasy 2a

A. Matoga

środa

12.45 - 13.30 

108
Trening Umiejętności Społecznych  - TUS

A. Buszczyk -Skiba

M. Popek - Kordas

wtorek

czwartek

13.40 -14.25

204 -sala do TUS