Byliśmy w teatrze

W piątek 7 czerwca znowu podążyliśmy sprawdzonym szlakiem
do Teatru Ludowego – Teatralnego Instytutu Młodych będącego szczególną przestrzenią dla młodych twórców, dla których hasłem przewodnim są sprawy młodych.

I ty możesz tworzyć… czyli warsztaty małego budowniczego z udziałem klasy 5c

, Kalendarz wydarzeń

Poziomica, szpachla, gips czy farba to dzisiejsze pomoce dydaktyczne, które w działaniu zawitały podczas praktycznej lekcji w plenerze.                  Uczniowie klasy 5c mogli tworzyć swe małe działa sztuki, naprawiać i doprowadzać do perfekcji płytki gipsowe, które specjalnie zniszczone w następstwie działań twórczych dzieciaków znowu odzyskały swój blask. "Cool tata" jednej z…

Tyle emocji w głowie się nie mieści - klasy piąte w Multikinie w ramach programu Kino za baterie

, Kalendarz wydarzeń

Lekcja rozwoju wewnętrznego i próby godzenia sprzecznych uczuć, nauka tolerancji dla nieprzewidywalnych myśli, chęć zrozumienia nastoletniego zagubienia, obcości we własnym ciele i głodu akceptacji w połączeniu z dylematami dnia codziennego - to wszystko we wtorek 18 czerwca dopełniło jedną z ostatnich lekcji klas piątych w roku szkolnym 2023/2024.