Finał Biegu po Unii Europejskiej z nagrodą!

, Sport

25 maja 20124 r. na Krakowskich Błoniach odbył się finałowy Bieg po Unii Europejskiej. Był on podsumowaniem akcji z okazji 20 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Rodzinny bieg po Unii Europejskiej

, Sport

15 maja odbył się na terenie boisk szkolnych SP 77 Rodzinny Bieg po Unii Europejskiej.
Celem akcji jest popularyzacja biegów rodzinnych, jako formy aktywnego spędzania czasu i integracja środowiska szkolnego. Współorganizatorem imprezy jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków – Wschód.
Uczestnicy mieli do pokonania dystans 500 m. Razem każda para pokonała…

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

, Sport

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej był drugą - po Andrzejkowym Turnieju Piłki Nożnej - imprezą zorganizowaną przez uczniów klas trzecich w ramach Gimnazjalnego Projektu Edukacyjnego.

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej

, Sport

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej to pierwsze z zaplanowanych działań uczniów klas III gimnazjalnych w ramach projektu edukacyjnego