Niecodzienne wydarzenia

Dzień Otwarty Szkoły

, Niecodzienne wydarzenia

Za nami Dzień Otwarty Szkoły. Zainteresowanych zapraszamy na konsultacje indywidualne w związku ze zbliżającą się rekrutacją do oddziału "0" i klas I.

Projekt "Krakowscy uczniowie ratują życie"

, Niecodzienne wydarzenia

Uczniowie klas V i VI Naszej Szkoły uczestniczyli w projekcie "Krakowscy uczniowie ratują życie", przygotowanym przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy im. Szarych Szeregów. Intensywnie i co najważniejsze praktycznie zdobywali wiedzę w zakresie nauki resuscytacji krążeniowo - oddechowej.

Сусід (SUSID) - Sąsiad- polsko-ukraińskie warsztaty artystyczne

, Niecodzienne wydarzenia

Za nami I etap projektu, którego celem jest integracja i współpraca polsko-ukraińska. Kultura i sztuka stają się narzędziem do osiągnięcia tego celu. Uczestnicy - uczniowie polscy i ukraińscy rozwijali zainteresowania inną kulturą w oparciu o działania artystyczne, poznali utwory muzyczne charakterystycznych dla naszych narodów. Wzajemna nauka i czynny udział w…

Finał akcji Szlachetna Paczka

, Niecodzienne wydarzenia

Za nami weekend cudów 2022! Szlachetna Paczka, a tak naprawdę kilkanaście paczek przygotowanych przez całą społeczność SP77 dotarło do Pani Agnieszki i jej dzieciaków. Niezwykle cenne jest to, że potrafimy i chcemy pomagać. A najważniejsze, że daje to radość!