Niecodzienne wydarzenia

Szkoła do hymnu

, Niecodzienne wydarzenia

Co roku 11 listopada oddajemy cześć Polakom, którzy dzięki patriotyzmowi i bohaterstwu wywalczyli naszą wolność. Nasi uczniowie bardzo uroczyście uczcili ten wyjątkowy dzień.Cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji "Szkoła do hymnu" polegającej na uroczystym odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego" w przeddzień uroczystości tj. 10.11.

Międzynarodowy Dzień Głośnego Czytania

, Niecodzienne wydarzenia

14 października uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny udali się z wizytą do Samorządowego Przedszkola Nr 131. Co roku w Międzynarodowym Dniu Głośnego Czytania, dzielimy się z przedszkolakami miłością do czytania książek.

Zielona Szkoła klas 2a i 2c w Kasince Małej

, Niecodzienne wydarzenia

Uczniowie z klasy 2a i 2c uczestniczyli w programie Zielonej Szkoły w Bazie Szkolno- Wypoczynkowej ”Lubogoszcz” w Kasince Małej w dniach 17.10 -21.10. 2022r. Ośrodek położony jest w malowniczym miejscu w lesie. W trakcie wypoczynku uczniowie uczestniczyli w licznych warsztatach.

13 X Święto Szkoły i Święto Patrona

, Niecodzienne wydarzenia

Ten szczególny dzień jest bardzo ważny dla społeczności Naszej Szkoły. Rozpoczęliśmy go Mszą św. w Kościele św. Maksymiliana Marii Kolbe w Mistrzejowicach. Ksiądz Jan przybliżył nam sylwetkę Patrona i pokazał jak go naśladować, aby dojść do świętości.