21 listopada na całym świecie obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

, Samorząd Uczniowski, Aktualności

W sobotę 21 listopada na całym świecie obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Jak obchodzić to wyjątkowe święto? Wystarczy uśmiechnąć się do drugiej osoby, powiedzieć miłe słowo, ale można też przyłączyć się do naszej corocznej akcji - Tydzień Życzliwości w SP 77.

Każdy uczeń, który zrobi kartkę ma której zapisze miłe życzenia lub miłe słowo, może również narysować coś miłego i wyśle zdjęcie swojej pracy na adres mailowy :gosia@daleko.pl lub za pomocą Teamsa: koziol_malgorzata@sp77krakow.onmicrosoft.com weźmie udział w akcji.

Zdjęcia można zrobić samej pracy jak i również wraz ze swoją buzią - koniecznie uśmiechniętą od ucha do ucha.

Termin przesyłania prac: do 30 listopada 2020r.

Z Waszych pracy powstanie piękny kolaż, który mamy nadzieję, sprawi radości w tym dziwnym i trudnym dla Nas wszystkim czasie.

Serdecznie zapraszamy do dzielenia się życzliwością każdego dnia w roku.