AKCJA GWIAZDKA DLA STARSZEGO I CHOREGO ZWIERZAKA.

, Niecodzienne wydarzenia, Komunikaty dla rodziców, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

GWIAZDKA DLA STARSZEGO I CHOREGO ZWIERZAKA

W tym roku nasza szkoła przystępuje do akcji GWIAZDKA DLA STARSZEGO I CHOREGO ZWIERZAKA. Jest to zbiórka kocy, ręczników, a także karmy dla psów i kotów - dla zwierząt ze Schroniska dla "Bezdomnych Zwierząt" ul. Rybna 3. W  schronisku przebywa przeciętnie  około 200-300 psów i 100- 300 kotów (w zależności od pory roku)  różnych ras i wielkości.

Ze względu na to , iż większość tych zwierząt jest chora lub starsza schronisko preferuje konkretne marki karmy:

Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill's, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac's, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna, Versele-Laga.

Zbliżają się Święta, a wraz z nimi generalne porządki, dlatego jeżeli Państwo znajdą stary koc, który już się nie przyda lub ręcznik, to również takie rzeczy chętnie przyjmiemy , gdyż nie muszą być to rzeczy nowe.

ZBIÓRKA TRWA OD 02.12 2019 DO 13.12.2019

Dary należy przynosić do sali nr 109