ANDRZEJKI NA SPORTOWO

, Sport, Aktualności

Andrzejkowy Turniej Piłki Nożnej to pierwsza z dwóch imprez organizowanych przez uczniów klas trzecich realizujących Gimnazjalny Projekt Edukacyjny. W rozegranych w sobotę 28 listopada zawodach udział wzięło sześć zespołów. Wysoki poziom, zacięta rywalizacja i czysta, sportowa gra to cechy charakteryzujące tegoroczną imprezę.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna składająca się z uczniów klasy III c "Tomek i Przyjaciele" (Tomek Czaja, Kamil Janik, Daniel Michno, Jakub Tejchman i zdobywca największej ilości  bramek Dawid Senderski), która w finale pokonała "Terminatorów" z klasy III d (Kuba Lisowski, Hubert Kędracki, Artur Smaga i Hubert Krawacki).
Brązowe medale wywalczyli pierwszoklasiści "FC Krzaki" w składzie: Adrian Biernat, Dominik Czmil, Adrian Rysak, Oskar Maj i Kamil Wątor (klasa I c).