BAL KARNAWAŁOWY

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

BAL KARNAWAŁOWY

We wtorek 19 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas I – II oraz zaproszeni goście – dzieci z grup przedszkolnych. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Ozdabiały ją różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Były księżniczki, królewny, motylki, kowboje, piraci, policjanci, tygryski, itp.

Bal prowadził wodzirej, który świetnie zabawiał uczestników. Wspólna zabawa odbywała się

w rytmie tanecznych hitów, a wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Na koniec była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom oraz zaproszonym gościom.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby zabawa karnawałowa była super!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii.