Dzień Języków Obcych

, Sukcesy, Aktualności

W dniu 5.02.2010 roku miał miejsce w naszej szkole Dzień Języków Obcych, w ramach którego odbyły się podchody w języku angielskim przeznaczone dla uczniów klas trzecich, konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych, warsztaty słownikowe z języka angielskiego dla uczniów klas drugich oraz konkurs na plastyczną interpretację przysłowia w języku niemieckim.
Oto zwycięzcy poszczególnych konkursów:
  • konkurs ortograficzny z języka angielskiego dla uczniów klas pierwszych (I. Mucha, M.Megiel):
  1. 1. Anna Orzechowska i Rafał Nawojowski 1c
    2. Dominika Warchołek 1b
    3. Bartosz Łachman i Paulina Wyrębkowska 1b
  • podchody w języku angielskim przeznaczone dla uczniów klas trzecich (J. Typek-Falarz, A. Sierzchała, A. Mazur):
    1. Daniel Mech, Adam Wiśniewski, kl. 3a
    2. Karolina Kobiela. Dominika Moryc, kl. 3c
    3. Anna Groniecka, Sara Stawiarz, kl. 3 h
  • warsztaty słownikowe z języka angielskiego dla uczniów klas drugich (B. Ludera):

1. Karolina Słabosz, Izabela Galus, Adrian Keller z klasy 2c
    2. Sylwia Półtorak, Natalia Czuba z klasy 2b oraz Natalia Jaśkiewicz z klasy 2f
    3. Piotr Kmita, Daniel Czekaj oraz Timur X z klasy 2d.
  • kurs na plastyczną interpretację przysłowia w języku niemieckim (J. Typek-Falarz, M. Piaszczyk)

I miejsce - Gabriela Głąb- kl. Ib
    II miejsce - Natalia Poniewierka- kl. Ib
    III miejsce-Aleksandra Połomska- kl. Ic
    Wyróżnienia:
    1. Anna Groniecka kl. 3h
    2. Kinga Kocierz- kl. 3e
Organizatorzy wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulują i dziękują za dobrą zabawę wszystkim uczestnikom. Nagrody zostaną wręczone na najbliższych apelach.