Dzień Języków Obcych 2020

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Dzień Języków Obcych 2020

W dniu 14 lutego 2020 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych – coroczna impreza angażująca wszystkich członków szkolnej społeczności i tradycyjnie obchodzona  na przełomie pierwszego i drugiego półrocza.

W tym roku gościliśmy też grupy dzieci z sąsiednich przedszkoli. Zorganizowaliśmy dla nich zajęcia językowo-plastyczne,  zwiedzanie bogato udekorowanej szkoły i pokazy prezentacji krajów anglojęzycznych. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach oraz zaprezentowali gościom -  a także  sobie nawzajem - wylosowane przez poszczególne klasy kraje. Każdy miał możliwość pokazania swoich mocnych stron.

Zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Maskotka Dnia Języków Obcych”, konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz konkurs na najzabawniejsze przebranie i najlepsze zaprezentowanie wylosowanego kraju.  Lista zwycięzców konkursów  oraz  osób i klas wyróżnionych w konkursach znajduje się w dzienniku  elektronicznym w dziale Ogłoszenia.

Zapraszamy do naszej galerii!

Nauczyciele języka angielskiego

Jadwiga Typek-Falarz