EGZAMIN GIMNAZJALNY

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Nadchodzi termin egzaminu gimnazjalnego dla uczniów klas III ! Część humanistyczna wtorek 22 kwietnia 2008r. godz. 9.00 Część matematyczno-przyrodnicza środa 23 kwietnia 2008r. godz. 9.00

W dniach egzaminów uczniowie zgłaszają się do szkoły o 8.00, pod wyznaczone sale egzaminacyjne.

O godzinie 8.15 rozpoczyna się wpuszczanie do sal.
Informacje dotyczące sal egzaminacyjnych znajdują się u wychowawców. Przed wejściem do sali każdy przystępujący do egzaminu powinien sprawdzić poprawność swoich danych osobowych zamieszczonych na liście i zgłosić członkowi komisji ewentualne błędy.

Obowiązkiem uczniów jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej.
Po odczytaniu nazwiska z listy uczniowie zajmują miejsca w sali wyznaczonej przez naklejoną na stoliku kartkę ze swoim imieniem, nazwiskiem, trzyznakowym kodem ucznia i datą urodzenia.

Uczniowie klas I i II w tych dniach nie mają zajęć dydaktycznych.