, Języki obce, Aktualności

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, obchodzonego 26 września w całej Europie, w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczno - językowy pt. „Zachęć kolegę swego do nauki języka obcego.

Z przyjemnością informujemy o jego wynikach: I miejsceKonrad Kukiełka (kl. 3b); II miejsce  - Julia Przełożny (kl. 3b); III miejsceEwelina Markowska (kl. 2e). Wyróżnienia: Anna Łażewska  (kl. 3b); Rima Rahal (kl. 2e); Julia Różańska (kl. 2e); Wiktoria Nowak (kl. 3b); Rafał Duda  (kl. 2e); Damian Sikora (kl. 2d); Oliwia Sokołowska (kl. 2e)

Jedną z imprez towarzyszących był - zorganizowany w czasie przerw - minikonkurs na znajomość słówek w języku angielskim i niemieckim,  w czasie którego uczniowie mogli  sprawdzić poziom swojej wiedzy i zdobyć słodką nagrodę.