Festyn sportowy dla szkół podstawowych.

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

8 maja na terenie naszej szkoły odbyły się zawody, w których brały udział reprezentacje nowohuckich szkół podstawowych. W imprezie uczestniczyły: SP 92, SP 85, SP 126 i SP 144.
Zespoły rywalizowały w trzech konkurencjach a zdobywcy  pierwszych trzech miejsc nagrodzeni zostali medalami. Ponadto każdy uczestnik zawodów otrzymał drobny upominek, a najlepsi zawodnicy nagrody rzeczowe. Dodatkową atrakcją był fakt, że zmagania młodych sportowców obserwowali liczni reprezentanci Polski ( studenci AWF odbywający praktyki w naszej szkole ) z Kamilem Stochem na czele.
Impreza przygotowana i przeprowadzona przez nauczycieli wychowania fizycznego miała na celu promocję Gimnazjum Nr 37 w środowisku lokalnym.

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Turniej gier i zabaw