Gimnazjum nr 37 zakwalifikowane do kolejnego projektu!

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Nasza Szkoła została zakwalifikowana do nowego projektu "Czysty Kraków- Lepsze Życie- podnoszenie świadomości oraz wiedzy mieszkańców w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami". Akcja jest współfinansowana ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Za realizację odpowiedzialny jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.
Celem projektu jest edukacja mieszkańców Krakowa w zakresie funkcjonowania sytemu gospodarki odpadami oraz promocja zachowań proekologicznych.
Już od września rozpocznie się realizacja założeń programowych, która obejmie między innymi: szkolenia dla koordynatorów projektu, zajęcia dla uczniów, konkursy i segregację śmieci na terenie szkoły.