„Gwiazdka dla choinki”-przedstawienie dla przedszkolaków.

, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Gwiazdka dla choinki”-przedstawienie dla przedszkolaków.

W dniach 5 i 6 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 1a odwiedzili prywatne przedszkole „Bajka” oraz niepubliczne przedszkole „Bajkową krainę” Celem tych odwiedzin była integracja dzieci z klasy I i przedszkolaków, oraz wprowadzenie wszystkich w nastrój świąteczny. Uczniowie klasy I przygotowali przedstawienie o choince, która dostaje prezent od Mikołaja. Mikołaj przyjeżdża na saniach zaprzężonych w renifery. Przedstawienie pełne śpiewu i tańca zachęcało do wspólnej zabawy. Przedszkolaki chętnie włączały się do wspólnych zabaw i tańca. Najbardziej podobał się taniec Mikołajów, dlatego wszyscy włączyli się do tego tańca. Na zakończenie każdego spotkania przedszkolaki sklejały gwiazdki, które zabrały do domu z życzeniami świątecznymi.

Dziękujemy paniom dyrektorkom, nauczycielkom przedszkoli za miłe przyjęcie, prezenty i poczęstunek.

Jolanta Grzyb