Informacja o osiągnięciach e-Akademii.

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

W roku szkolnym 2008/2009 rozpoczęła działalność Młodzieżowa e-Akademia Nauk Matematyczno-Przyrodniczych.
Zajęcia dla uczniów odbywały się w sześciu krakowskich szkołach, między innymi w Naszym Gimnazjum.
Uczestniczyło w nich 20 naszych uczniów, z których dwoje zostało nagrodzonych za bardzo dobrą naukę: Izabela Marcinkowska z 2e i Piotr Kmita z 2d.
W lipcu Iza wyjechała razem z 29 najlepszymi gimnazjalistami i 15 najlepszymi licealistami do Cernu w Szwajcarii, a Piotr otrzymał cenną nagrodę.
Na uroczystym zakończeniu nauki, które odbyło się w czerwcu w Uniwersytecie Pedagogicznym, wszyscy uczestnicy e-Akademii otrzymali pamiątkowe dyplomy, koszulki i akcesoria komputerowe.
W e-Akademii pracują nauczyciele z Naszego Gimnazjum. Są organizatorami, autorami kursów i instruktorami.