Kolejna teatralna przygoda

, Z codziennika humanisty, Aktualności

Za nami kolejne popołudniowe wyjście do teatru.

W ostatni piątek 17 marca grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: p. Grażyną Kiełb, p. Małgorzatą Kozioł i p. Katarzyną Kołton-Czaderską miała przyjemność zasiąść w lożach Teatru im. J. Słowackiego, aby obejrzeć "Pinokia" wg Carlo Collodiego.

Historia drewnianego pajacyka jest wszystkim dobrze znana, jednak w zależności od wieku widzów, można ją odczytywać na wiele sposobów.

Tym razem była to wspaniale zagrana opowieść o dokonywaniu wyborów i konsekwencjach podejmowanych decyzji, o poszukiwaniu siebie w świecie, o próbach uniezależnienia się od wpływu innych, zdobywania doświadczenia i czerpania radości z obecności bliskich osób.

Porywająca realizacja sprawiła, że spektakl był dla widzów prawdziwą teatralną ucztą.

Wszystkich uczestników zapraszam do napisania krótkich recenzji i podzielenia się swoimi wrażeniami!

Grażyna Kiełb