Komunikat dotyczący organizacji zajęć w dniu 24.04.2019 r.

, Komunikaty dla rodziców

Szanowni Państwo,
Rodzice Uczniów
Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 77
w Krakowie

Z uwagi na trwający strajk Pracowników Oświaty pragnę poinformować, że zmuszona jestem wystąpić do Organu Prowadzącego o zgodę na zawieszenie zajęć również w dniu 24 kwietnia 2019 r. (jeżeli nie dojdzie do porozumienia między stronami na szczeblu centralnym obawiam się, że obecny stan może się utrzymywać i konieczne będzie zawieszanie zajęć w kolejne dni).

Rozumiejąc Państwa problemy z zapewnieniem opieki młodszym Dzieciom, chcąc Państwu pomóc, tak jak przed egzaminami, uruchamiamy od jutra zajęcia opiekuńcze, które poprowadzą niestrajkujący Nauczyciele. Z uwagi na nieliczne grono Nauczycieli zgłaszających gotowość do pracy w kolejne dni, na zajęcia możemy przyjąć dziennie do 25 Dzieci.

Podobnie, jak dotychczas proszę, by  przypadku braku jakiejkolwiek możliwości zapewnienia w dniu 24.04.2019 r. opieki dziecku zgłaszać ten fakt drogą elektroniczną (dziennik elektroniczny). W środę będziemy pełnić dyżur od 6.45 do 17.00.

Dzieci, dla których Państwo wykupiliście posiłek mogą przyjść do Szkoły zjeść obiad. Można również w pojemnikach zabrać obiad do domu. Obiady będą wydawane od 12.00 do 13.00.  Odwołanie obiadu proszę zgłaszać przez dziennik elektroniczny.

Wycieczka do Wiednia odbędzie się zgodnie z planem. Wyjazd 24.04.2019 r. Szczegóły dla zainteresowanych w dzienniku elektronicznym.

Edyta Fular - dyrektor szkoły