Konkurs klasowy na najładniejszy zeszyt

, Aktualności, Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs klasowy na najładniejszy zeszyt

Minęły już ponad dwa miesiące nauki i pisania całych zdań w zeszytach. Okazało się, że większość uczniów z klasy 2a już zapisała prawie cały zeszyt. Uznaliśmy więc, że to odpowiednia pora  na rozstrzygniecie konkursu na najładniejszy zeszyt i najpiękniejsze pismo. Uczniowie  samodzielnie oceniali wytwory pracy kolegów i koleżanek. Brano pod uwagę kształtne literki i ich łączenie, rozplanowanie w liniach oraz pisanie bez błędów, bez mazania.

Najładniejsze zeszyty należą do: Urszuli , Zuzanny, Filipa, Bartosza, Damiana i Patrycji. Dużą poprawę w pisaniu i prowadzeniu zeszytu zauważono również u Kamila, Amelki i Michała. Za włożony trud należą się nagrody i wielkie brawa.

Wszystkim dzieciom z klasy dajemy szansę na nagrodę za pisanie i piękne estetyczne prowadzenie zeszytu. Zachęcamy do poprawy i jeszcze piękniejszego pisania. Kolejny konkurs na najpiękniejszy zeszyt już w styczniu.