Konkurs plastyczny - MATKA ZIEMIA

, Aktualności, Świetlica, Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs plastyczny - MATKA ZIEMIA

Dla dzieci z oddziału zerowego oraz klas I, II i III

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. To okazja do organizowania akcji uświadamiających, że warto chronić środowisko naturalne. Na całym świecie organizowane są: spotkania, wystawy, festyny, konkursy poświęcone działaniom ekologicznym oraz mające na celu uświadomienie zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem środowiska.

Jak możemy przyłączyć się do obchodzenia tego święta?

Możemy posprzątać swój pokój albo wybrać się z przyjaciółmi do parku i wyzbierać leżące tam śmieci... albo wziąć  udział w konkursie plastycznym „MATKA ZIEMIA”.

Należy stworzyć plakat dotyczący sposobów dbania o naszą piękną planetę

„MATKĘ ZIEMIĘ”

Praca powinna być wykonana na kartce formatu A4, dowolną techniką: rysowanie, malowanie, kolaż, wyklejanie itp. Podpisana (na odwrocie) imieniem, nazwiskiem i klasą. Plakat konkursowy należy dostarczyć do zerówki (sala nr 6) do -

19 kwietnia 2024r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 22 kwietnia 2024r. w ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI.

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane w holu, na parterze szkoły, a ich autorzy nagrodzeni.

Zapraszam do udziału w konkursie i życzę powodzenia!

Organizatorka konkursu Marta Stolcman