Krakowski Tydzień Zawodowców 2019

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Krakowski Tydzień Zawodowców 2019

Tegoroczny KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW odbędzie się od 11 do 15 marca 2019 r. Liczymy, że jak co roku bogata oferta przygotowana przez krakowskie szkoły prowadzące kształcenie zawodowe będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów i ich rodziców.

W bieżącym roku szkolnym odbędzie się V już edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców, której uzupełnieniem będą Otwarte Soboty w samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe w dniach 16 marca 2019 r., 27 kwietnia 2019 r.

Tydzień Zawodowców i Otwarte Soboty w szkołach zawodowych to doskonałe wydarzenia wspierające uczniów w wyborze dalszej drogi kształcenia. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tych wydarzeń. Szczegóły opublikujemy wkrótce.