Nagrody dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 77

, Niecodzienne wydarzenia, Z codziennika humanisty, Aktualności

W dniu 15 października 2018 r. w Sali Obrad im. S. Wyspiańskiego przy Placu Wszystkich Świętych odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu Prezydenta Miasta Krakowa laureatom V edycji „Nauczyciela z pasją” i nagród Prezydenta Miasta Krakowa.

"Odpowiedzialność i kompetencja, wrażliwość i wiedza to najczęściej wymieniane atuty Nauczycieli, których z wdzięcznością wspomina się po latach. Taka ocena jest niewątpliwie wynikiem głębokiego zrozumienia szczególnej misji swojego zawodu, niezależnie od okoliczności." - to słowa Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego skierowane do krakowskich nauczycieli.

Z wielka radością i dumą informujemy, że wśród nagrodzonych są Nauczyciele Naszej Szkoły.

Pani Aldona Jankowska, nauczyciel języka polskiegozostała laureatką V edycji "Nauczyciela z pasją" i odebrała

certyfikat Miasta Krakowa potwierdzający ten fakt.

Pani Marzanna Matysek, nauczyciel języka polskiego i logopeda, otrzymała natomiast nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa.

Serdecznie gratulujemy i ta drogą kierujemy słowa uznania za Waszą codzienną, wytrwałą pracę !