, Języki obce, Aktualności

• Pięciu uczniów naszej szkoły, wśród nich członkowie Klubu Europejskiego”, zostało zaproszonych do wzięcia udziału w sesji Młodzieżowego Sejmiku, która odbędzie się w dniu 25 marca 2003 roku i w której wezmą udział władze samorządowe oraz prezydent miasta Krakowa. Sejmik organizowany jest pod hasłem: „Ja z moim podwórkiem do wspólnej Europy”. Nasz uczeń, Damian Siemień z klasy III a, został wybrany jednym z młodych radnych Sejmiku – jedynym spośród uczniów z Nowej Huty – i wystąpi podczas Sejmiku prezentując swój głos na temat bezpieczeństwa w naszym mieście z punktu widzenia młodzieży gimnazjalnej.

• Dwóch członków Klubu zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu „Unia Europejska” organizowanego przez Ośrodek Kultury przy ul. Beskidzkiej. W konkursie tym wzięło udział wielu uczniów krakowskich gimnazjów.

• Członkowie Klubu Europejskiego znaleźli się na czołowych miejscach pierwszej edycji szkolnego konkursu na temat Unii Europejskiej.