O Nowej to Hucie ... lapbooki...

, Biblioteka, Aktualności

Finał konkursu „Nowa Huta ukryta w lapbookach”

15 maja 2019 r. w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród w konkursie „Nowa Huta ukryta w lapbookach” dla klas II-VI szkół podstawowych. Wcześniej nasza biblioteka szkolna przeprowadziła dla klasy IV A zajęcia o Nowej Hucie. Uczniom przedstawiono  także zasady tworzenia lapbooków. Do konkursu międzyszkolnego wytypowano prace plastyczne pięciu uczniów.

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły: Wiktoria Kuc i Aleksandra Mach otrzymały wyróżnienia za wykonane lapbooki.

Organizatorem konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie – Filia w Nowej Hucie wraz z bibliotekami z nowohuckich szkół. Projekt zrealizowany został z okazji 70-tej rocznicy powstania Nowej Huty.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!