O Nowej to Hucie... legenda...

, Biblioteka, Aktualności

Biblioteka szkolna zaprosiła klasy I-II do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację do legendy nowohuckiej - edycja 2019, organizowanym przez Bibliotekę i Klub „Kuźnia” Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.

W czasie zajęć w naszej bibliotece uczniowie dowiedzieli się czym jest legenda oraz poznali wybrane teksty, związane z Nową Hutą.

W sobotę 15 czerwca miał miejsce finał konkursu. Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i dyplomów oraz otwarcie wystawy nagrodzonych prac odbyło się podczas  Święta Kuźni - rodzinnego festynu plenerowego.

Miło nam poinformować, że praca Zuzanny Banaś z kl. Ia zdobyła w konkursie III miejsce.

Dodatkowo nasza biblioteka szkolna postanowiła nagrodzić za piękne prace plastyczne następujących uczniów: Lenę Augustyn, Ziemowita Jędraszko i Anastazję Bętkowską z klasy Ib oraz Urszulę Capek z klasy Ia.

Serdecznie gratulujemy!