Odwiedziny młodzieży z Londynu

, Języki obce, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Odwiedziny młodzieży z Londynu

W dniu 24 czerwca, w czwartek, 17-osobowa grupa uczniów wraz z opiekunami, z salezjańskiej szkoły w Battersea, w Londynie, odwiedziła nasze gimnazjum. Goście przedstawili ciekawą prezentację  na temat szkoły, w której się uczą oraz uczestniczyli w zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Małgorzatę Kozioł. Mieli również okazję, by skonstruować figury matematyczne podczas zajęć prowadzonych przez panią Teresę Sklepek. Uczniowie z Londynu dowiedzieli wielu ciekawych rzeczy o Polsce, Krakowie i naszym gimnazjum z prezentacji Jakuba Sykuckiego, z klasy 1 e.

W czasie spotkania nasi gimnazjaliści mieli wiele okazji do wykorzystania swoich umiejętności językowych w czasie swobodnej rozmowy, zabaw i quizów językowych.

Liczymy na kolejne spotkanie z nowopoznanymi kolegami i koleżankami, może tym razem  w Londynie…

Zespół Ds. Języków Obcych