Ogólnopolski Konkurs Literacki "Hyperversum" 2011/2012

, Biblioteka, Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Hyperversum"
dla uczniów gimnazjów

rok szk. 2011/2012

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez Wydawnictwo Esprit SC, Piotr Mistachowicz, Kazimierz Bocian, z siedzibą w Krakowie. Etap szkolny organizuje nauczyciel bibliotekarz p. M. Pierzynka.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu opowiadania przedstawiającego dalsze losy bohaterów powieści Cecilii Randall Hyperversum.

Wydawnictwo przyzna nagrodę główną, trzy wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników, których prace zwrócą na siebie uwagę jury.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy potwierdzające udział w konkursie. Oprócz nagród rzeczowych najlepsze prace zostały opublikowane na stronie www.esprit.com.pl oraz www.hyperversum.pl.

Konkurs zaaprobowało i umieściło na swojej stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Konkurs trwa od 01.09.11 do 31.12.11r.