PILNE! Zawieszenie wszystkich zajęć od 16 do 25.03.2020 r.

, Niecodzienne wydarzenia

PILNE! Zawieszenie wszystkich zajęć od 16 do 25.03.2020 r.

Drodzy Rodzice,

Szanowni Państwo,

Rząd podjął decyzję o zawieszeniu zajęć we wszystkich szkołach w Polsce w terminie od 16 do 25 marca 2020 r. W związku z tym w wyznaczonym terminie na terenie Szkoły nie będą mogły przebywać Dzieci. Nie będzie lekcji, zajęć dodatkowych. Nie będzie pracować świetlica, a kuchnia zawiesi swoją działalność.

Równocześnie informuję, że jutro i pojutrze, tj. 12-13.03, w szkole zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze. To czas na to, abyście Państwo w tej trudnej sytuacji, mieli możliwość poukładania swojego życia rodzinnego i zawodowego na nowo.

Proszę Państwa o śledzenie kolejnych komunikatów. Jutro spotkamy się z Nauczycielami, aby ustalić sposób pracy w ciągu dwóch tygodni. Z pewnością pojawią się zadania i propozycje dla Uczniów. Proszę o sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym i na stronie szkoły.

Serdecznie pozdrawiam.

Edyta Fular