Po egzaminie gimnazjalnym, przed egzaminem ósmoklasistów i zawieszenie zajęć dla klas I, II, IV,VII i klas gimnazjalnych

, Komunikaty dla rodziców

Szanowni Państwo,

Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej Nr 77 im. św. M. M. Kolbe w Krakowie

Egzamin gimnazjalny w naszej szkole odbył się wg planu i bez zakłóceń.Gimnazjaliści wykazali się super punktualnością i zdyscyplinowaniem. Brawo!

Wyniki będą znane do 19.06.2019 r.

Od poniedziałku 15.04.2018 r. rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów.

Pragnę poinformować, że po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego, Zarządzeniem Nr 19/2018/2019 Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 77 im. św. M. M. Kolbe w Krakowie z dnia 12 kwietnia 2019 r., formalnie ZAWIESZAM  zajęcia dla  uczniów klas I, II , IV, VII i klas gimnazjalnych SP 77 w dniu 15.04.2019 r. (poniedziałek).

Podobnie, jak dotychczas proszę, by  przypadku braku jakiejkolwiek możliwości zapewnienia w dniu 15.04.2019 r. opieki dziecku zgłaszać ten fakt drogą elektroniczną (dziennik elektroniczny). W poniedziałek będziemy pełnić dyżur od 6.45 do 17.00 i mogę zapewnić zajęcia opiekuńcze dla grupy do 25 osób.

Dzieci, dla których Państwo wykupiliście posiłek mogą przyjść do Szkoły zjeść obiad. Można również w pojemnikach zabrać obiad do domu.Obiady będą wydawane od 12.00 do 13.00.  Odwołanie obiadu proszę zgłaszać przez dziennik elektroniczny.

Przykro mi, że nie mam lepszych wiadomości dla uczniów i rodziców klas I, II, IV i VII.

W przypadku jakichkolwiek zmian w organizacji pracy szkoły będę Państwa informowała na bieżąco.

Edyta Fular