Podsumowanie akcji "Razem na święta"

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Podsumowanie akcji "Razem na święta"

"Prawie 7 800 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Razem na Święta”. Inicjatywa cieszyła się także dużym zainteresowaniem szkół polonijnych. Uczniowie i nauczyciele wspólnie organizowali zbiórki darów dla potrzebujących, śpiewali kolędy, przygotowywali kartki z życzeniami oraz świąteczne upominki dla osób starszych i samotnych z najbliższej okolicy. Swoimi działaniami udowodnili, że pomagać można niezależnie od okoliczności. Dziękujemy za udział w akcji i dobro okazane drugiej osobie!"

Uczniowie, Rodzice  i Nauczyciele Naszej Szkoły również aktywnie włączyli się w akcję. Przygotowywaliśmy mnóstwo świątecznych ozdób, które  zapełniły stoisko kiermaszu charytatywnego dla Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Cały dochód zasilił konto tej organizacji. Bardzo dziękujemy za aktywny udział!