Pracownia Komputerowa dla szkoły.

, Niecodzienne wydarzenia, Aktualności

Dzięki udziałowi naszej szkoły w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską "Pracownie komputerowe dla szkół" udało się stworzyć nowoczesną pracownię informatyczną. Bogate i nowoczesne wyposażenie pozwala na sprawniejsze i efektywniejsze nauczanie młodych ludzi. W skład wyposażenia wchodzą miedzy innymi:
  • zestaw komputerowy z serwerem,
  • 9 zestawów komputerowych uczniowskich,
  • skaner,
  • drukarka laserowa, komputer przenośny,
  • wideoprojektor,
  • 11 monitorów LCD,
  • bogate oprogramowanie ( w tym zabezpieczające przed wyświetlaniem stron zawierających niepożądane treści czy też do nauki języków obcych).
Dzięki temu uczniowie naszej szkoły w komfortowych warunkach mogą wgłębiać się w tajniki multimediów. Pracownia służy nie tylko na lekcjach informatyki, ale i innych przedmiotów. Często wykorzystywana jest     w czasie zajęć pozalekcyjnych prowadzonych dla uczniów najbardziej zainteresowanych tematyką informatyczną.

Aby zobaczyć , jak prezentuje się nowa pracownia i jak przebiega praca z jej wykorzystaniem zapraszamy do galerii.